Rreth Nesh

Rreth Nesh

about-img1

Mire se vini në dyqanin e parë Optik në Shqipëri

pionere të përmisimit të shikimit që në vitin 1994. Trajtimi i kujdesit të syrit në mënyre holistike në përputhje me nevojat tuaja.
Syze optike dhe syze dielli nga markat më ekskluzive dhe të kërkuara në treg. Ofrim i kornizave të sofistikuara dhe të rafinuara bashkëkohore.
Dyqani më i preferuar optik për VIP-at shqiptarë, sepse vendosim mbi çdo gje dizajnin dhe cilësinë e përsosur.

Me më shumë se 20 vite experiencë

ne jemi liderë absolutë në tregun shqiptar. Ne jemi në kërkim të vazhdueshëm të koleksioneve që bashkojnë cilësitë teknike, estetike dhe komoditetin, të cilat janë thelbësore të klinikës tonë. Ne kombinojmë modën dhe funksionalitetin, duke ju ofruar përvojën optike më elegante.
Ne vlerësojmë besimin e atyre që mbështeten tek ne për shërbimin e specializuar në kontrollin optometrik, parandalimin dhe në zgjedhjen e syzeve optike. Ne investojmë në trajnime të vazhdueshme, në mjete e teknologji që përsosin shërbimin tonë çdo ditë.
Në dyqanet ItalOptika fokusi jonë jeni ju. Në çdo filial tonin do të gjeni një ekip miqësor, të ngrohtë dhe shume profesional që janë të apasionuar pas kujdesit dhe trajtimit tuaj.

about4

We are proudly Australian.

cloud

Soft Fabric

Get complimentary ground shipping on every order.Don’t love it? Send it back, on us.
feather

Lightweight

Join Minimog Rewards to earn gift cards and enjoy exclusive member benefits.
clock

All Day Comfort

We believe getting dressed should be the easiest part of your day.

Look great ! Feel even better.

A lot of so-called stretch denim pants out there are just glorified sweatpants – they get baggy and lose their shape. Not cool. Our tightly knitted fabric holds its form after repeated wear. Plus, Aldays dress up or down, no prob. So you can wear them all day. Get it?
AlbanianEnglish
Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0