Rreth Nesh

Rreth Nesh

Historiku

ItalOptik është dyqani i parë optik në Shqipëri, pioneri i revolucionit industrial të syzeve optike. Një markë e ndërtuar mbi miqësi, ajo u themelua nga Z. Andrea Lula më 5 Janar 1994.

Një inxhinier elektrik tepër i suksesshëm në Uzinën e Rregullimit të Aparaturave Elektro-Mjekësore, me një shpirt vizionar dhe ambicje për të përqafuar inovacionin.
Z. Lula krijoi ekuilibrin e përsosur midis kërkesave dhe teknikës, duke brenduar shpejt reputacionin si liderë në industrinë e syzeve, në bashkëpunim me miqtë e tij italianë, sipërmarrës me një përvojë 80 vjeçare në fushën e optikës. Aleanca e shkëlqyer dhe karakteristikat e përpikta të tij u bënë themeli i përsosur për hapjen e dyqanit të parë në zonën e Selvisë. Aty e pati pikënisjen si një dyqan i vogël, duke u shndrruar në një biznes familjar ku sëbashku me vajzën e tij Znj. Romina Lula dy vizionarë që revolucionarizojnë çdo ditë e më shumë këtë industri në histori suksesi me mbi 300 mijë pacientë të vizituar gjatë këtyre 30 viteve.

Our Team

ItalOptik_19
ItalOptik_23

Pas kaq shumë vitesh zhvillimi, ne kemi ekipin tonë profesional, zinxhirin tonë të plotë industrial nga dizajni, përzgjedhja e materialit dhe prodhimi i syzeve. Italoptik është krijuar për t’iu përgjigjur një publiku që ka nevojë të ketë të gjitha produktet optike në një vënd të vetëm. Jemi bazuar gjithmon në parimin e “Cilësisë së Lartë”, “Larmirshmërisë së Stileve” dhe “Çmimeve të Arsyeshme”, të përkushtuar për t'ju ofruar klientëve produktet më të avancuara. Ajo ka hedhur rrënjë të forta në shërbimin e pa kursyer ndaj klientit, përdorimin inovativ të teknologjisë, përsosmërinë klinike dhe një gamë të gjërë të udhëhequra nga dizajni i syzeve optike dhe të syzeve të diellit. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri shërbimesh dhe produktesh duke përfshirë: kontroll të syrit me teknologji të fundit nga doktorë profesionist të fushës, të cilët kurojnë të gjitha patologjitë e syrit, duke përzgjedhur dhe përshtatur në bazë të nevojave të pacientit, lente optike për të gjitha problemet e shikimit, lente kontakti nga kompani të njohura në të gjithë botën, syze dielli dhe optike nga stilistë të ndryshëm, shërbim i shpejtë, staf i kualifikuar dhe i trajnuar herë pas herë në Itali.

ITALOPTIK tashmë ka 4 dyqane, tre në Tiranë dhe një në rajonin e Fierit

Ekipi që qëndron pas saj krenohet me ngritjen e biznesit me ndershmëri dhe integritet. Ne bëjmë atë që është më e mira për JU. Ne u garantojmë klientëve tanë syzet me recetë me cilësi më të lartë - por të përballueshme - sepse ne jemi partnerë me laboratorët më të mirë në industri, duke i kursyer klientët tanë në çdo porosi! Ne kurrë nuk bëjmë kompromis për cilësinë. Ne përdorim produktet dhe teknologjitë më të mira për të prodhuar dhe përpunuar lentet tona.
Misioni ynë është të garantojmë produkte optike me cilësi më të lartë me çmimet më të përballueshme në harkun kohor më të shpejtë të mundshëm. Bashkëpunëtorët tanë janë të trajnuar posaçërisht për t'ju ofruar përgjigje të sakta profesionale për të gjitha nevojat tuaja për syze dielli apo ato me recetë. Qëllimi ynë është t'ju japim produktet më të mira të syzeve në kohën më të shpejtë të mundshme!

AlbanianEnglish
Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0